| sweetgirl24 a întrebat:

Este posibil sa uiti persoana pe care o iubesti enorm de mult
intr-o singura zi? Dau Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| BloodPrison a răspuns:

Bună! ai pus o întrebare puţin cam stupidă, deoarece nu ai cum să uiţi o persoană iubită poate nici chiar într-o lună, an,dar asta înseamnă să fii om. Să ştii ce este aceea suferinţă şi să ştii să treci peste ea. Imaginează-ţi această persoană pe care o iubeşti, ca un moment frumos al vieţii tale şi nu încerca să uiţi acest frumos moment, dar realizează că viaţa merge mai departe cu alte momente frumoase sau urâte cu care omul se confruntă pe parcursul întregii sale vieţii.
Pupici :*

11 răspunsuri:
| loveyouforever a răspuns:

Buna.acelasi lucru mi s-a intamplat si mie.am iubit 3 baieti si acum m-am indragostit de al patrulea, dar toti m-au respins
problema e ca nu il pot uita nici acum pe primul baiat sau pe al doileahappy
si pe actuallul il iubesc enorm si inca nu am vb cu el ca nu am curaj.dar orikum.ma gandesc 24 din 24 la elhappy

funda?big grin

| Sἶrenἶa a răspuns:

Nu prea cred thinking

| Kristtine a răspuns:

Nu poţi să uiţi o persoană pe care o iubeşti foarte mult într-o zi. O să-ţi rămână amintirea ei în suflet mereu. happy Dar dacă îţi găsesşti o ocupaţie şi să te distragă de la gându PERSOANEI poţi.thinking

| SyMy24 a răspuns:

In niciun caz!
Se poate chiar sa nu o uiti niciodata...

| eL3cTr0 a răspuns:

Nu.Dar in timp cu siguranta da.

| ihavenoidealel a răspuns:

O persoana nu poate uita de o fata/baiat doar daca intalneste pe altcineva sau este fericit(sa castige ceva etc.) dar multi oameni conteaza de cat il iubeste(daca il iubeste mult nu intr-o zi sau daca nu o interesa poate fi intr-o singura zi)... fundita?happy

| vanessa_6993 a răspuns:

Buna imi pare rau daar nu cred ca poti sa o uiti intr-o zi eu nici dupa 4 luni nu am putut sa uit persoana iubita deci nu cred ori cat ai vrea nu poti

| Cassandra a răspuns:

Pare imposibil, dar eu am reusit.

Trebuie sa fi hotarata [ si cand zic "hotarata", vreau sa spun "FOARTE hotarata!" ] ca e bine ceea ce faci, deoarece in cazut meu, la o saptamana dupa, m.a observat si el pe mine frustrated, asa ca datorita faptului ca el se "dadea" la mine, iar m.am indragostit happy.

Deci, dupa cum spuneam, trebuie sa stii ca ceea ce faci e bine.

Si totusi... De ce o zi?

Timpul le rezolva pe toate :*.

| plasticsmile a răspuns:

Nu este posibil din moment ce iubesti acea persoana enorm... poate doar asta vrei tu sa crezi ca nu o mai iubesti dar inima dicteaza altceva

| Elena_1404 a răspuns:

Depinde de ce a fost intre voi,de cat ati stat impreuna si asa mai departe! Totusi. uitarea asta vine de la sine. Acum, tot ce este posibil. La cat de mult iubesc adolescentii, da:-J.

| Emmy_7645 a răspuns:

Din punctul meu de vedere este imposibil de uitat. Daca ai iubit acea persoana cu adevarat, nu o vei putea uita prea curand, cu siguranta. happy