| publicperson a întrebat:

Eu am 14 ani și jumătate, si am 1, 72 (55-60 kg)!

Eu aș mai vrea să cresc la înalțime! Ce sporturi îmî recomandați?

Și sunt băiat! Dau fundă! ( Înafară de înot)

Răspuns Câştigător
| GregHouse a răspuns:

Atletism, handbal, baschet.
Si sa nu tragi de fiare prea mult.

2 răspunsuri:
| Elenaaa23 a răspuns:

Basket-ul inalta si voleiul la fel. Eu sunt la clasa sportiva de volei si pot sa spun ca m-a ajutat putin la inaltime, dar bine, eu sunt fata si nici nu cred ca am sa ma fac foarte inalta pentru ca nu am cu cine semana din familie.
De sporturile astea stiu eu.
A si mai citisem undeva ca mersul pe bicicleta ajuta la alungirea oaselor picioarelor.
xoxo

| bodi1234 a răspuns:

Fotbal,bascket...etc. la majoritatea sporturilor te dezvolti... dar la inot te dezvolti cel mai repede
Funda?happy