| Valentina_Clara_1998 a întrebat:

Hei! Am 13 ani jumate si sunt mica de înălțime,la fel ca părinții mei(este genetic), am 1.43.As avea șanse sa cresc in înălțime? Si daca da,ce exerciții pot face care sa fie vizibile? Inafara de înot, basket si alte sporturi.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tractiuni, gen sa te agati de o bara.
Oricum, nu ti-ai avut inca perioada de crestere, fetele cresc pana pe la 18.

| GreenVoid a răspuns:

La 13 ani nu.ti ajunge 1.43? Ajungi foarte bine la raftul cu cartiwinking

| lolaa123 a răspuns:

Nu conteaza cati ani ai. Peste un an poti sa fi de 2 metrii. Si eu am fost mica de statura si acum am 12 ani si sunt mai mare decat mama si tata. Nu te sacrifica cu exercitiile. Mai bine dormi mai mult.