| anaraffaella a întrebat:

Eu am luat bacalauraetul din sesiunea aceasta din august cu 7.30.Am luat 7.50 la limba romana, 5.40 la matematica si 9 la geografie dar la facultatea la care vreau sa merg imi trebuie o nota mai mare la limba romana.As vrea sa stiu daca anul viitor mai pot sa dau bacalaureatul din nou doar la limba romana pentru a- mi mari nota chiar daca acum am luat bacalaureatul.

promit funda

1 răspuns:
| Allyiee a răspuns:

Da. Cand incep inscrierile la bacalaureat anul viitor, te inscrii si poti da numai la lb romana. Daca unii care nu au luat bac-ul nu vor sa-l mai dea o data, cei care l-au luat dc nu-l pot da? laughing