| OchiPentruTotiSiInimaPentruUnu a întrebat:

Eu am parul saten deschis si as vrea sa ma fac cu un nuantator blond, pe cateva suvite in partea stanga unde am parul mai lung. Nu m-am vopsit niciodata, am 14 ani. Prinde nuantatorul blond pe saten? Nu e nici deschis-deschis, dar nici prea inchis. E intre si intrehappy.

Răspuns Câştigător
| D33A_5116 a răspuns:

Buna :*...da prinde foarte bine nuantatorul blond pe saten, ai zis ca ai parul saten inchis big grin si mai binee...suvitele blonde se vor vedea perfect pe parul saten.Ai ales nuantatorul ft bine inseamna ca vrei sa dureze mai mult, si eu am tot 14 ani blushing am parul saten inchis dar mi.am facut suvitele roscatehee hee.Vei arata foarte bine cu suvitele blonde, deci bafta.Te pupic :*

| OchiPentruTotiSiInimaPentruUnu explică (pentru D33A_5116):

Ok :*. Multumesc; x

| D33A_5116 a răspuns (pentru OchiPentruTotiSiInimaPentruUnu):

Npc mersi si eu pentru funda kiss