| GyoLove a întrebat:

Buna,TPU. Eu pe data de 21 august vreau sa imi aniversez ziua de nastere. Stiti cumva locuri unde as putea sa imi tin ziua? Am 14 ani. Dar nu vreau la locuri dinalea de joaca pentru copii de gradinita. Merci.

Răspuns Câştigător
| Mkz a răspuns:

Depinde de invitati la o cabana undeva intr-un loc mai retras la cabana ar fi perfect daca ai si curent la 14 ani la cabana ar fi perfect.O parere eu la o cabana mi-am facut-o in 27.04 anul asta am facut 15 ani si mi-am tinut ziua la o cabana a fost foarte misto

3 răspunsuri:
| RoXyRaLu a răspuns:

Depinde din ce oras esti. De exemplu, daca esti din Constanta poti sa iti faci ziua la Aqua Magic sau la un club de la mare. Daca esti din alt oras, du-te in club. Acolo te distrezi cel mai bine.:*

| KorpiklaaniV a răspuns:

La VIP vroiai anul trecut thinking Poti si acum sa ti-o faci acolo, sau depinde. daca vrei o zii de nastere intre familie si prietenii apropiati ti-o poti face si acasa. ( Ai spatiu din cate am vazut ) Sau poti inchiria un loc, pentru cate ore vrei si sa ti-o tii acolo. La multi ani de pe acum! Pa-pa.

| GyoLove explică:

Si apropo sunt din Galati