| Tenisi a întrebat:

Buna!
In Octombrie pe 10 este ziua mea de naștere. Implinesc 12 ani. Imi puteți spune si mie niște locuri in Braila unde asi putea sa-mi fac ziua de nasterea cu colegii. Dar nu vreau un loc de joaca pentru copii mici si nici nu as vrea un clown. Nu pot sa mi-o fac acasă pentru ca nu poți invita toată clasa. Mă puteți ajuta cu idei?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și dacă vă distrați la Mc Donalds, are ceva?
La mulți ani!
Pa, pa.

| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Nu sunt din braila, nu cunosc cam nimichee hee. Cauta un local, un restaurant big grin. Bafta.