| Jolieღ a întrebat:

Eu si o prietena vrem sa stam in aceeasi banca la facultate. Dar in spatele nostru sunt 2 baieti pe care ea nu ii suporta dar eu as vrea sa stau in banca aceea. Ea spus ca vrea sa ne mutam in alta banca pentru ca nu-i suporta pe acei baieti.Deci,cum as putea sa o conving sa stam in banca pe care o vreau eu, pentru ca banca pe care vrea s-o ocupam, sunt deja alte persoane care o vor si nu vreau sa ma cert cu nimeni...Deci cum sa o conving? Cea mai buna idee primeste funda!

Răspuns Câştigător
| alinutza92r a răspuns:

Am avut si eu o problema din asta cu o fata din liceu,treaba e ca nu cred ca vrea sa se mute, cred ca asta cu baietii e doar un pretext, poate reusesti sa vb cu ea deschis si sa-i spui ca nu vrei sa te certi cu nimeni si aia ar fi singura banca in care ati putea sa stati voi 2

1 răspuns:
| anyry a răspuns:

Paii. si eu am avut o problema din asta. cu 3 baietii. si la prietena`mea i-am spus, ca baietii sunt de treaba.si dupa fata asta o iesit cu unu din aia 3. ;* eu cred ca nu vrea sa se mute dar asta cu baietii. e un pretext. Vorbeste clar cu eaa. si spune`i ca nu vrei sa te certi cu nimenii pentru statul in banca aceea. Pai spune`ti opinia. si dupa las`o sa se gandeascaa si sa`si spuna si ea SINCER opinia.