| FanTpu1 a întrebat:

Eu sunt baiat si m-am certat cu un bum prieten. Deci am pus o poza pe facebook si mi-am etichetat niste colegii aproape toti si inclusiv eu si el a pus un comentariu cum ar fi cica nu stiam ca esti soarece ci catelusul sirenei. Sirena fiind o colega cu care ma inteleg bine si am mers odata pe un drum spre casa ei si eu am luat pe opusul ca ea merge intr-o parte si eu in alta. Si el mi-a zis ai lesa de caine? Si eu m-am suparat dar nu am luat in serios dar cand am vazut comentariu pe facebook m-am suparat si l-am facut retardat invidios. El e o fire mai tupeisa dar si enervanta si mistocar. Nu imi pasa daca nu vorbeste cu mine dar eu am discutat ceva cu el despre niste fete si baieti si dupa daca el le spune si ei se vor supara pe mine si ma vor zice dirigintelui? Oare va face asta? Cum as putea sa nu mai fim certati? Eu n-o sa-mi cer scuze k apoi dupa m-a facut cocalar si aurolac... Si mia mai zis ca o sa vad ce o sa faca el luni si a pus la status cica : cine incepe razboiul il pierde inainte de al incepe... Eu nu am zis ca incep razboiul.

Răspuns Câştigător
| negru30 a răspuns:

Dupa razboi multi viteji se arata - spune-i ca razboi este peste hotare - desteptul cedeaza primul - pentru mine nici nu ar mai exista dar sa mai ma cert si cu el - si atunci cd te certi trebuie sa ai cu cine - el pentru tine este o cantitate neglijabila - trateaza-l ca atare - nu-l mai baga in seama - nu merita sa te superi pentru orice si pentru oricine

1 răspuns:
| negru30 a răspuns:

Multumesc