| Teodorica123 a întrebat:

Buna TPU
Facebook-ul m-a lasat fara conturi,si nu mai am nici un cont de facebook, pentru ca am avut 3 conturi de facebook, unul era cu poze cu mine,si ala contul meu real a fost dezactivat de facebook ca nu stiu ce zice ca nu am respectat regulile. nu m-am certat cu nimeni.al doilea zice ca nu-s eu si zice sa recunosc nu stiu ce fotografii si al treilea zice ca,e posibil sa fi intrat cineva pe contul tau. NU MAI POT CREDETI-Ma eu nu am yahoo,am incercat sa-mi fac cont de yahoo de o mie de ori dar de fiecare data cand apas salveaza,tot zice ca nu e corect,si cand incerc sa-mi fac un cont de facebook de fiecare data imi apare ca trebuie sa schimb emailul si am scris emailul nou si imi aparea un chenar cu,,OK" Sau,, Navigati pe Yahoo"
Am pagini marisoare pe facebook si nu as vrea sa le pierd.Va rog, va imploor ajutati-ma dau funda celui care ma ajuta.Va rog,

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cel mai bine era sa ai una si buna.Nu trei si irelevante.

| mont a răspuns:

Singura solutie e sa iei legatura cu suportul de la facebook.