| anonim_4396 a întrebat:

Fetele de la mine din cls (unele) si-au facut o parere proasta despre mine, deoarece pana acum nu pot spune ca am avut vreo relatie cu vreun barbat! Nu am alta preferinta sexuala insa eu nu pot fi ca ele. eu astept sa termin macar clasa a 8-a nu ma simt pregatita deocamdata sa am iubit.straight face adica nah sunt un pic timida dar asta nu conteaza! nu vreau deocamdata iubit vreau sa termin macar a 8-a si punct insa ele spun ca sunt rusinoasa ca nu stiu sa ma comport. etc etchappy si acum am format doua grupuri la scoalalaughing fetele care sunt pline de relatii iar celelalte care nu au avut relatii pana acum laughing)! As vrea sa numai considere asta dsp mine, oricum nu prea ma intereseaza enorm incat sa mor daca nu-si schimba parerea! Voi ce credeti? E bine ce am ales? [sa astept?]

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Draga mea, tu trebuie sa fii mandra ca nu esti ca ele.Atunci cand un baiat doreste sa se casatoreasca, cu siguranta isi va dori sa aiba o sotie cinstita.Tu esti o floare rara.Si acestea au mai multa valoare, sunt mai de pret.Tu acum trebuie sa te concentrezi pe invatatura ca sa iti construiesti un viitor mai bun.Atunci cand o sa apara Fat-frumos, o sa stii cum sa te comporti.Toate lucrurile vin de la sine.Succes la invatat!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da faci bine, macar te tii in ambalaj pana cand sti ca un tip merita sa fie cu tine.

| luiza a răspuns:

Stai linistita, ai dreptate sa mai astepti, ai ales bine, si foarte bine ca nu te grabesti, oricum sunt convinsa ca nici ele nu au avut toate "relatii" si ca unele se cam lauda in fata voastra a celorlalte...

| geologul a răspuns:

Nu te grabi draga ai toata viata inainte nu face aceleasi greseli ca si fetele alea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este foarte bine ce ai ales. Iti spune asta un barbat de 40 de ani. Toate isi au timpul lor. Concentreaza-te pe dezvoltarea caracterului tau si pe acumularea de cunostinte. Sa ai ceva in cap. Daca ai rabdare o sa vezi ca peste cativa ani, fufele din tabara "Pro sex" vor arata atat de consumate si imbatranite incat o sa-ti fie greata sa le privesti. In plus, nu fa nimic din ceea ce nu te defineste doar pentru ca se inscrie in trend. Bafta!

| Nicolla22 a răspuns:

Buna.:*...eu sunt de partea ta. E mai bine sa te concentrezi pe scoala pana termini clasa a 8`a ...ai destul timo sa ai iubil, nu trebuie sa iei in seama ce spun ele.Ai destul timp sa ai cati prieten. oricum nici nu stii cand se iveste ocazia :*. sper ca a fost de folos sfatul meu love struck