| anonim_4396 a întrebat:

FUnda mare mare si portocalie! Stiu ca o sa ma injurati sau o sa-mi spuneti ca nu fac bine dar toata vacanta am fost in strainatate si nu am avut timp sa-mi fac lecturile de vacanta si am asa : constantin chirita - ciresari vol.1
roald dahl -James si piersica uriasa
agatha christie -zece negri mititei plzz daca ati citit si una din caritle astea zice-ti plzz trebuie neaparat. fuda mare mare si portoclaie

5 răspunsuri:
| Ananas2 a răspuns:

Uita-te la film la ciresarii happy

| Autumnfeelings a răspuns:

Cauta pe scribd

| Ralucutza a răspuns:

Ce lectura interesanta si diferita de cea pe care o aveam eu in scoala. oricum nu scapi de lectura lor, la scoala tot te prinde cu minciuna daca nu te pui oleaca pe cititbig grin

| Pandicorn123 a răspuns:

Nu treebuie sa iti zicem noi. fa ce trebuie la ele inca nu e prea tarziu sau ai putea sa cauti despre ACeste carti pe google rezumat sau ce vrei tu sa le faci dar mai bine fale cu sti tu ...intelegi? funda? bafta si succes

| petalouda a răspuns:

Eu zic sa stai in casa toata ziua si sa citesti cartile respective pana cand se incepe scoalahee hee