| Riki123riki123 a întrebat:

Funda! Merg la o zi de nastere si nu stiu cum sa ma imbrac. Imi puteti da niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unde se tine acea zi de nastere. Daca este undeva acasa, imbraca-te comod si special in acelasi timp. Niste blugi si o bluzita eleganta cred ca ar fi frumos. Daca se tine intr-un local, o rochita s-ar potrivi foarte bine. Bafta si distractie placuta!

3 răspunsuri:
| geoalina19 a răspuns:

Depinde unde se va tine petrecerea. Daca se va tine incasa nu te imbraca gros, ca o sa transpiri (o rochita, pantaloni si o bluza, etc.).

| Riki123riki123 explică:

Vreau sa fie ceva mai colorat ( amuzant)

| eupitika a răspuns:

Ceva in ce sa te simti bine