| flavi4ever a întrebat:

E ziua de nastere a celei mai bune prietene ale mele si nu sunt hotarata cu ce sa ma imbrac. Am vazut la New Yorker o palarie super faina cum se poarta si o rochita ft frumy. Cum rochita e alb cu negru as putea sa-mi fac french. Dar as vrea sa ma imbrac si in niste blugi si o camasa in carouri :X pe care o ador. Nu stiu cum sa ma imbrac ma puteti sfatui voi ...care tinuta sa o aleg sau sa mai imi dati si alte sfaturi? multumesc ...papa!

Răspuns Câştigător
| Mymymymmy a răspuns:

Pai tu te imbraci cu ce iti place mai mult in ce te simti mai comoda:*:X
oricum poti sa-ti iei si o fusta, dar nu peste geninchi si un maieu sau tricou dar sa se potriveasca!
eu daca as fi fost in locul tau m-as fi imbracat cu ce haine am eu mai frumoase din dulap
sau poti merge la cumparaturi si sa-ti iei niste haine mistowinking
parerea meahappybig grin:*:X
papa!

1 răspuns:
| chupachups1234 a răspuns:

Cu palaria o pereche de blugi negri si camasa de care spui e foarte binewinking sau un tricou dar nu foarte colorathappy