| anonim_4396 a întrebat:

[funda]pls help. am cun un baiat, care de-abia s-a mutat la noi in clasa. eu l-am cunoscut insa cu o luna mai devreme. m-am imprietenit repede cu el. acum noi suntem buni prieteni, insa, noi uneori mai jucam jocuri (urmatoarea carte) si ne pupam pe obraz sau ceva de genu. asa, mai in gluma, un prieten de-al lui (un prieten comun) m-a intrebare daca imi place de el si eu am zis ca nu i-as spune chiar daca mi-ar place. Eu si baiatul acela ne uitam unul la altul in ore cateodata, si nu stiu sigur daca lui ii place de mine. El zice ca ii place de o fata dintr-o tabara in care afost si eu zic ca imi place de un baiat de la alta clasa. Eu mint. nu stiu el, pls help.

1 răspuns:
| SweetGirl25 a răspuns:

Hey... Acel baiat cred ca minte, ca orice fata se vede prin tabara, te anunut...sigur te place, dar spune asta doar ca sa te faca geloasa.Si daca vrei sa te placa, nu trebuie tu sa stai dupa el totata ziua, trebuie sa fii indiferenta, si daca e curajos te va intreba daca vrei sa fii cu el. happywinking Succes
Sper ca te-am ajutat :*