| RatuscaCeaUrata a întrebat:

Salut, m.a innebunit un prieten ca aceasta fata face caterinca de mine [ ca ma place ]

Ea in momentu` asta este cu un baiat [ coleg cu mine in clasa ]

Ea spune ca ii place de mine. etc

Daca mai zic odata ca face misto de mine ca nu mai am ce sa discut cu ea...ETC...Adica de multe ori ne pupam pe obraz etc. [ mai ales la adevar si provocare ] Ce.ar trebuii sa fac?

1 răspuns:
| Buburuzoi a răspuns:

Parerea mea e ca daca ei ii place de tine..ar fi singura in momentul de fata. Nu crezi? happy