| Jane_6633 a întrebat:

Fundavot
Acum cateva zile am trecut din reteaua ORANGE in COSMOTE. Ieri (pe 29) am primit un mesaj cum ca portarea s-a facut cu succes. Incercand sa aflu cate minute am, am trimis un mesaj la 1515. Raspunsul a fost ca mai trebuie sa astept. Aseara am trimis iar mesaj si acela spunea asa:Acest serviciu va deveni disponibil dupa urmatoarea factura.Va multumim pentru intelegere. Pana pe 30.06. 2012 poti folosi min. in retea din abonament/extraoptiuni si catre Romtelecom fix si ai acelasi tarif daca suni in Cosmote sau Romtelecom fix.
Intrebarea mea este: Eu beneficiez de minute chiar daca nu pot vedea cate mai am? Si de ce mesajul nu a pomenit nimic de minutele nationale (am 125 cu abonamentul meu)?

1 răspuns:
| Pietonu a răspuns:

Nu stiu ca eu nu sunt pe cosmote dar poti sa te duci la un sediu cosmote si sa itrebi despre ce este vorba daca a fost bun raspunsul meu da-mi te rog FUNDA big grin