| anonim_4396 a întrebat:

(fundita)
La mine la scoala se organizeaza un concurs de talente, iar eu si inca doua fete nu stim ce sa facem. Ne-am gandit sa dansam dar nu stim cum ca sa fie mai interesant si nici nu stim pe ce muzica si ce miscari. Va rog ajutati-ma cu niste melodii mixate (Ca o parodie), cu muzica dansabila, sau cu niste miscari. Sau cu niste idei ce am putea sa facem! fundita

4 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

Esti cumva din Alba Iulia si vrei sa participi la Liceeni au Talent?

| johnnyiq a răspuns:

Iti sugerez sa incerci niste tutoriale de pe youtube...si nu-ti face griji in legatura cu ma...sigur vei gasit ceva tot acolo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu-s\ sunt din alba iulia, si plss niste idei

| ȚuȚu7373 a răspuns:

Conteaza pentru unde si cine, daca pentru parinti puteti face o piesa de teatru sau sa creati melodii