| Addaaa99 a întrebat:

Fundaa mare la cele mai multe idei.; xBuna. Vineri, o sa doarma "mama mea" [o prietena]. Si nu o sa dormim deloc. Numai ca nu stim ce sa facem. Deja am idei dar poate. voi mai stiti ceva. interesant.

o sa facem asa:

POzze,

parul cu placa,

mancam pizza,

bem suc,

poze,

asc muzica,

dansam,

sunam cu nr ascuns [prieteni oameni ]. poate nu va nimeresc si pe voi; x

poze

barfim [vb despre baietii, scoala, chestii si sw facem poze].; x

. si cam atat.Alte idei? Fundita pentru cele mai bune idei.; x app suntem doua.; x sau cred ca trei. dar cea de a treia nu va sta toata noaptea. Merci paa; x1!

1 răspuns:
| RoxAnana a răspuns:

In primul rand trebuia sa termini fraza."o sa doarma la mine".
apoi eu zis sa termini cu atatea poze pentru ca te vor obosi mai tare si at te vei plictisi mai repede. juca-ti-va ceva,