| Static a întrebat:

garantez fundita! As vrea sa ma duc sa ma tund ca in imaginea aceasta >>> http://www.google.ro/......tp?/imgres r:18, s:0
si nu stiu cum sa ii spun cuafezei, ma rog, sa o faca. Adica, cum sa ii spun sa ma faca la varfuri, exact asa cum e tipa din img? Habar n-am, aceasta tunsoare emo o avea vreun nume, ca celelalte tunsori de ex tunsoare bob, in V, in scarite etc. Poate stiti voi, poate aveti sugestii, in afara de aratat img cu o asemenea tunsoare. Va pup :-*

4 răspunsuri:
| Static explică:

Nu am imprimanta sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salveaza poza in pc scoate-o la imprimanta si du-te cu ea la coafor si arata-i poza isi va da seama exact ce vrei happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai imprimanta intreab-o daca te lasa in pc-u firmei sa ii arati pozahappy.

| malinutzalooli a răspuns:

Poooi scoate poza la imprimanta si duo coafezei