| Mariiiiiiia a întrebat:

Bună TPU help vă rog! Nu ştiu ce se întâmplă cu facebook`ul meu nu pot să comentez nimic, sa las comm.Scrie asa "Contul tău este acces limitat":

Din motive de siguranţă, contul tău are acces limitat la site pentru căteva zile. Daca ai vreo întrebare, te rugăm să ne contactezi Centrul de Asistență.

2 răspunsuri:
| LukaVocaloid a răspuns:

Dap mi s-a intamplat si kie o sa treaca in o zi 2 asta e pentru ca ti-a intrat un virus in calc fa bine si instaleaza-ti un antivirus!

| VIPer18 a răspuns:

IoanaFcm in nici un caz nai dreptate laughing).eu stiam asa ca daca iti apare ce ti-o aparut tie inseamna ca ai dat prea multe cereri de prietenie la diferiti oameni. Si nai acces la comm sau sa dai add timp de 2 sau 5 zile. Dupa cum stiam eu thinking