| anemona3000 a întrebat:

ieri am fost la o petrecere m-am impiedicat si am cazut pe Cosmy Teo (cel care ati zis sa nu ii zic ca imi place de el)si m-a ajutat sa ma ridic la sfarsit vroia sa ma duca acasa (eram foarte ametita nu beata) si am lesinat pe drum m-am trezit pe o canapea maro mi-a zis ca mai bine dorm la el am acceptat asa i-am sunat pe parinti. Intrebarea e :de ce m-a dus la el caci el stia unde stau? oricum e foarte frumos

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Exista 2 variante.
Ori te-a dus acasa la el pana iti revii(oricum, e extrem de urat pentru o fata sa fie,, ametita" in public), ca sa nu te vada ai tai in starea aia, ori te-a dus ca sa. profite de tine. E la latitudinea ta, tu il cunosti mai bine pe respectivul.
Oricum, daca vrei sa fii apreciata, inceateaza sa te mai comporti asa la petreceri. Baietii vor da de inteles ca esti tare, dar intre ei, te vad ca pe o fata usoara.

| LiK3 a răspuns:

Poate te place, ori te considera o foarte buna prietena, ca pe o sora.

| alealexuta a răspuns:

Bunahappy

E un semn de prietenie si adevarat e foarte dragut din partea sa.

el decat te-a ajutat ca forma de prieteni foarte buni
Bfthappy