| xDidi a întrebat:

Buna TPU sad Ieri am iesit cu gasca in Tineretului. A fost totul bine pana cand a spus Adina (o prietena) ca fratisu` de a V-a ma place. Eu sunt a IX-a. Eu am zambit si am crzt ca glumeste. El mi-a cerut sa-l pup. Am ras atunci. SI fara sa realizez l-am ranit sad Apoi s-a suparat foarte tare pe mine. Sorsa mi-a zis : hai ma un pup pe obraz sa nu mai fie botos. L-am pupat pe obraz. Dupa 1 ora cam asa, m-am certat cu sorsa. A inceput sa tipe : Sa vezi maine la scoala ce te fac eu de ras ca esti cu fratimiu. Spun la toata scoala! Atunci am mers acasa, suparata. Credeti ca ar fi in stare sa spuna? Daca da, ce ar trebui sa fac ca sa ma apar?

Răspuns Câştigător
| 10roxana10 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti faci griji, daca u e adevarat, doar l-ai pupat pe obraz nu l-ai sarutat. Funda?

3 răspunsuri:
| ButterflyGy a răspuns:

Ii raspunzi k l-ai adoptat ca si frate k ti-e simpatic.

| xDidi explică:

Bine am incurcat nu sorsa mi-a zis ca spune ci alta fata. big grin scuze...

| xAnkaax a răspuns:

Nu spune. big grin
Pentru ca el este fratele ei, si ar faceo si pe ea de rusine. -> Asta-i parerea mea. happybig grin