| Hwkz a întrebat:

ieri l-am ironizat pe un tip pentru ca l-a lasat iubita si acum vrea sa ma bata. Eu sunt cam slab si el vine cu inca 2 baieti. Ce sa fac ca sa il bat, deci nu sunt linistit, bate inima in mine foarte tare si nu stiu ce sa fac. Plang in continuare. Va ROG ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Probabil vrea sa te sperie. Ignora-l sau cere-ti scuze. Nu e frumos ce ai facut, gandeste-te ca poate si el sufera. In cel mai rau caz, daca chiar vrea sa te bata rau (desi sunt sigur ca nu e asa) suna la politie.

| aXy99 a răspuns (pentru aXy99):

Pana la urma cum s-a sfarsit intamplarea?

| Hwkz explică (pentru aXy99):

El tot vrea sa ma bata dar il ignor :/

| aXy99 a răspuns (pentru Hwkz):

A trecut mai bine de o luna. Daca voia sa te bata, o facea pana acum laughing

4 răspunsuri:
| EGGc a răspuns:

Suna la poliție sau vorbeste cu el. Spune-i ca iti pare rau si sa faceti pace.
Baftă!