| Paradise a întrebat:

ieri mi-am luat un samsung galaxy si ma tot chinui sa sterg niste mesaje. dar nu reusesc

Răspuns Câştigător
| matyas1015 a răspuns:

Hey. pei tii apasat pe mesaj/conversatie si o sa-ti apara ceva gen stergere conversatie/mesaj apesi si asta este tot, este simplu

| Paradise explică (pentru matyas1015):

Mulțumesc,Marius. La asta nu mă gândisem big grin. Fundă!

3 răspunsuri:
| aditripsa a răspuns:

Iti cere parola? daca da baga codul pin de la cartela toate mesajele sunt stocate in asa fel in cat sunt parte si din cartela ta si poate uneori sa-ti ceara parola codul pin etc funda?

| Paradise explică (pentru aditripsa):

Păi.faza e că nici măcar nu știu de unde să șterg. laughing