| IoanaCandy a întrebat:

Ieri, o prietena a pus in penarul unui coleg un bilet cu "Vrei sa fii cu mine? "Si eu am vrut sa o ajut si i-am spus acelui baiat sa se uite in penarul lui, dar, cand a vazut biletul a intrebat "Cine a scris biletul" si eu am spus ca Andreea (fata care a scris biletul) iar el a intrebat-o daca ea l-a scris. Fata aia cred ca era emotionata si a spus ca nu ea l-a scris si baiatul acela crede ca mie imi place de el, dar nu e asa! sad

6 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Explica-i baiatului ce s-a intamplat.O zi frumoasa sa ai

| AndraRox a răspuns:

Spune-i prietenei tale sa lamureasca situatia pentru ca oricum, fii sigura ca baiatul nu se va mai uita la ea laughing Daca ea nu are curaj explica-i tu si cat mai repede. Nu are rost sa va certati dupa aceea din cauza lui :*

| Lou222 a răspuns:

Pai in primul rand, mai bine nu o ajuta-i. Apoi, Spune-i prietenei tale sa ii spuna daca nu ii spui tu lui (baiatului) ok?

| andri22 a răspuns:

Orice e posibil si se poate intampla oricand si oriunde.ai mare grija!

| IuliaIulia32 a răspuns:

Spune-i. trage-i una, cearta-l bate-l, fa-l sa inteleaga

| Cosmin_Sburlea_1994 a răspuns:

laughing))))) rolling on the floor))) ce penali sunt c8chiii in ziua de azi! ........Si inca un amanunt copilu': ai uitat sa formulezi intrebarea.