| CelebrationsAnonim a întrebat:

Imi place de un baiat un pic mai mare decat mine si ce subiecte as putea sa abordez ca sa intru in vb cu el? (amandoi facem atletism) happy Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Pai atunci e bine. Puteti vb despre sport, despre atletism in special. Dar si despre o gramada de alte lucruri, despre pasiuni(poate mai aveti pasiuni comune), despre muzica, timp liber, chiar si despre scoala, despre colegi, etc... Mult noroc! Pupic!