| HardcoreCountry a întrebat:

Am si eu o problema destul de "grava" pentru mine. Eu fac atletism cu un baiat mai mare decat mine cu un singur an. Il plac foarte mult dar el nici nu ma baga in seama. Ce sa fac, cum sa-l abordez? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Rioko a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa te aranjezi si imbraci cu foarte mare atentie... cine stie poate te observa cand nu esti atenta.Incearca sa vorbesti cu el (nu ii cunosc temperamentul deci nu stiu despre ce sa vb) despre lucruri care le aveti in comun poate... sau xcum fii mai mult prietena asa incep toate relatiile:X

2 răspunsuri:
| HardcoreCountry explică:

Adrianna multumesc mult ti-am urmat sfaturile si a mers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti indrepti atentia spre altul? Ce zici?tongue