| puffy15 a întrebat:

Imi place un baiat(eu in clasa a 7-a, si el in a 10-a).
Prietena mea cea mai buna este in clasa a 6-a. Eu si prietena mea invatam la scoli diferite,insa eu cu baiatul de care imi place la aceeasi scoala... Nu am fost de fata,insa prietena mea mi-a povestit ca azi cand statea cu niste colege de clasa,o fata si un baiat,doi prieteni buni cu baiatul pe care il plac,ii tot zambeau prietenei mele! Si am observat ca cel de care imi place se uita insistent la prietena mea atunci cand se vad, mai ales in parculet... Oare incearca sa le faca lipeala?

1 răspuns:
| Cupcake666 a răspuns:

Eu zic (nu te supara pe mine) ca ar trebui sa iti vezi de viata in continuare. el e prea mare pentru amandoua, iar daca ar fi cu una din voi probabil si.ar bate, ori lumea, ori chiar el, joc de voi... dar faci cum vrei :*