| Pityk_Emmy_2000 a întrebat:

îmi poate spune cineva cu ce medie se intra la liceul ucecom " spiru Haret " Arad?
Funda :*

4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Poti sa te uiti pe site-ul lor, poate scrie, eventual sa vorbesti cu elevi de acolo sau la secretariat.

| Pityk_Emmy_2000 explică (pentru Elvina):

M-am uitat dar n-am gasit.

| ElenaSA a răspuns:

Nu l-am gasit pe siteul de admitere. Este posibil, daca mai exista, ca la acest liceu sa fie doar locuri pentru profesionala.

| Pityk_Emmy_2000 explică (pentru ElenaSA):

Eu m-am uitat la ei pe site si la profilul unde vreau eu e pentru profesionala, dar m-ar fi interesat si cu ce medie se intra la acest liceu. Eu tocmai in Iunie anul viitor dau examenele de capacitate si încă nu sunt hotărâtă unde sa marg mai departe.