| Ellą_Mihą_1997_lPrx a întrebat:

Imi puteti da niste nume sau porecle care sa aiba legatura cu numele Mihaela sau Irene?
Multumesc anticipat! :*

3 răspunsuri:
| Miree a răspuns:

Spre exemplu:
Ella
Elenuţa
Eli
Miha
Miki

| MotanAndrei a răspuns:

Poreclele pot fi oricare! Nu prea depind de nume sau prenuma. Porecla tu trebuie sa alegi, cum iti place sa ti se zica. Eu iti dau niste idei de porecla, sper sa-ti placa: Miky, Strumphi, Mimi, Panda, Ursulet, Bubu, Mata etc. Funda big grin

| Jouliete a răspuns:

Pai daca vrei dupa nume pot fi: Miha, Mely, Mishu, Mimi, Mishelle, Mimishor, Mely sau Iris, Inna, Iri, Irinutza, Irinuts.

Daca vrei pur si simplu porecle fara nume pot fii: Zozole, Micuta, Cufulita, Veve, Bunny, Brotacel, Jojo, Sniki, Punky, Creata, Foxii, Lexii, Pitic, Mitsy, Panda, Zana, Tricksy, Joly. Pai cred ca am scris destule, sper ca te-am ajutat. Funda?