| chip6angelic a întrebat:

Buna TPU imi puteti raspunde la niste intrebari:

1.Care a fost cea mai puternica emotie?
2.Care a fost cel mai mare necaz?
3.Care a fost cea mai mare bucurie?
4.Cand ati avut nevoie de toata puterea voastra de vointa? mersi:*fundita

2 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna!
1.Am trecut prin multe emotii, dar niciuna nu a fost foarte puternica.
2.Cand mi-a murit fiinta cea mai draga de pe lume, bunica, acum cateva luni.
3.Viata mea nu a a avut parte de prea multe bucurii.Sa zicem ca ma face bucuroasa faptul ca iau premiul I la scoala in fiecare an.
4.In situatii extreme, sa pot depasi situatia cu calm si putere.Nu dau exemplu.

| Bratzz a răspuns:

1. Nu cred ca am trait-o, insa am emotii la examene, lucrari, cand ma intalnesc cu cineva care imi place
2. Pana acum ca mi-au murit rude la care tineam(gen bunici)
3. Cand am aflat ca mama nu a murit
4Pana acum nu am avuthee hee