| Alondrasarah a întrebat:

DAar care a fost cea mai puternica emotie pe care ai traito?

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Aveam un coleg de armata care facea paza la drapel si l-a apucat nevoile fiziologice in garda linga drapel.In consemn este scris ca nu ai voie sa parasesti pentrunimic in lume acel post si nici sa-ti schimbi pozitia de drepti cu salutul pe arma timp de 4 ore.Asa ca saracul coleg a facut pe el si toate cadrele se intrebau de ce mirosea asa urit tot comandamentul.A fost gradat imediat in fata unitatii. Emotiile atunci le-am avut.Nu ma mai puteam ridica de jos de ris, am mincat si vreo doua zile de arest.

5 răspunsuri:
| Fanatic a răspuns:

Dracu mai stie.

| ZvT a răspuns:

Cand am luat 10 la muzica.

| Elena_9064 a răspuns:

Buna. Cea mai puternica emotie pe care am simtit-o a fist atunci cand eram fericita ca familia mea sa inpacat si ca era alaturi de mine.

| blabla5532 a răspuns:

Cand i-am spus fetei pe care inca o iubesc, ca o iubesc, am fost la cateva batai pe minut distanta de stop cardiac

| TaurussBee a răspuns:

Am fost primul care a spart ghiata la balu bobocilor primul concurent, prima proba laughing mi-a fost rusine si nu stiu o senzatiee de lesin m-am blocat pe moment dar la a 2 proba m-am dezghetat o emotie de neuitat