| Bogdy11v a întrebat:

Imi puteti recomanda niste carti care sa aiba ca tema o lectie de viata?(Funda)

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Mmm...prima care imi vine in minte e "Jane Eyre", de Charlotte Bronte. E o poveste de viata, e frumoasa, sa stii.
Alta ar fi, care e si cartea mea preferata, "Sotia calatorului in timp", de Audrey Niffenegger.
"Gazda", de Stephenie Meyer, o carte...mmm...despre ce inseamna sa iubesti. Spor la citit!

1 răspuns:
| CartideCitit a răspuns:

Citeste Alchimistul de Paulo Coelho http://www.cartidecitit.ro/......o-recenzie