| IulianaD a întrebat:

Imi puteti scrie cu litere gen ۩۞۩ٌ ♡♪۩ ™ ♡ 美鳥の日タ ♥ ◕。◕ ♡.1 numele JULY YUKI? Dau funda celui mai frumos scris!

Răspuns Câştigător
| ciresepeetno a răspuns:

ĮüłΨ ŶǜķŸ

6 răspunsuri:
| 5a a răspuns:

♪美鳥タ タ美日۩ٌ
J U L Y Y U K I

| 5a a răspuns (pentru 5a):

ЮЛЫ ЮКИ In rusa!

Sau daca iti place asa, чшбц чшку ( asta e facuta de mine laughing )

| IulianaD explică (pentru 5a):

In rusa e prea ....ciudata laughing

| IulianaD explică (pentru 5a):

Uite ceva de genu vreau ₣з†i†šά Ҝяε тє ƒą¢з šά Zaмвєš†i

| 5a a răspuns (pentru IulianaD):

Na sunt litere chirilice cand te gandesti ca stra stra bunicii nostri vorbeau si scriau in limba chirilica? Pe parcursul timpul ne-am schimbat limba si am devenit mai (latini) sa spun asa, doar ăîşâţ. tot sunt inventate de noi da nu se putea vorbi si nu ne intelegeam.

ОГДН НГЛШ rusa

距离有 愉快 chineza

ΞΘΛΥ ΥΘΚΙ greaca

| lidiarusu681 a răspuns:

ліпеня Юкі
Юли Юки
ივლისი იუკი
જુલાઈ યુકી
יולי יוקי
जुलाई युकी
ಜುಲೈ ಯುಕಿ
ஜூலை யுகி
ยูกิกรกฎาคม
Липень Юкі
يوليو يوكي