| IonutFrt a întrebat:

Imi puteti spune care este cea mai tare farsa care ati facut-o in viata voastra? Cea mai tare primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| August99 a răspuns:

Cand am mers la un taximetrist si l-am intrebat daca e liber. a zis ca da si eu am spus ''traiasca libertatea'' big grin

1 răspuns:
| PunkieMuff a răspuns:

Am facut o papusa de marimea unui om din haine si paie, pe care am pus-o la usa unei vecine, am legat-o cu ata si m-am ascuns dupa poarta vecinei. Am batut la usa inainte si cand a iesit am inceput sa treg de sfori si sa spun chestii. Aia s-a speriat si a inceput sa strige ca veni moartea sa o ia! (Asta s-a intamplat cand eram la tara) laughing rolling on the floor