| REKcode a întrebat:

Cum e viata voastra? cum va simtiti, cum va relaxati, Ce ati facut in ultimul timp? Cel mai tare eveniment primeste fundahappy

1 răspuns:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

M-am căcat uşor, fără să mă screm, apoi mi-am dus degetele sfios la gaura curului, mi-am atins-o cu arătătorul şi degetul mijlociu, am simţit cum se strânge şi cum se relaxează, făcându-mi practic cu ochiul. Am zâmbit în sinea mea, apoi mi-am dus degetele sub nas, şi am savurat cele două minute cât le-am mirosit.
M-am şters, mi-am pus chiloţii şi pantalonii, m-am spălat pe mâini şi am jurat că această întâmplare îmi va fi întipărită în memorie de acum înainte.