| angel1797 a întrebat:

Buna tpu...imi puteti spune cum imi sterg pagina de facebook...dau funda

Răspuns Câştigător
| Pathy a răspuns:

Acolo sus in dreapta sunt iconitele: Numele tau, Cauta prieteni, Acasa si acea sageata in jos. Dai click pe sageata. Intri la Setarile contului, pe urma in stanga apar mai multe iconite: General, Securitate, etc. Dai click pe Securitate, Iar jos o sa iti apara "Dezactivati contul". La motiv pentru plecare alege "temporar, revin".

1 răspuns:
| DarcyStyles69 a răspuns:

Dai pe sageata indreptata in jos din coltul din dreapta sus (sageata e pe linia aceea albastra unde scrie si ''Facebook''), apoi dai click pe ''Setarile Contului'', dupa aceea dai click pe ''Securitate'' ( al doilea din coloana din partea stanga), si apoi gasesti mai in jos scris cu albastru ''Dezactivati Contul''....motiv....iti alegi tu unul.