| Anne_1161 a întrebat:

in august eu si prietenul meu facem un anisor si sunt in mare pana de ideithinking imi da`ti si mie cateva idei? voi ce le-ati cumparat sau a`ti primit de la iubitii vostrii? Funda pentru cel mai bun raspunsbatting eyelashes

6 răspunsuri:
| minnieee a răspuns:

Eu zic sa-i cumperi ceva personalizat.O cana, o perna cu poza voastra sau doar o poza cu voi in rama.

| biBii07 a răspuns:

Ii poti personaliza ceva, sau sa faci o rama cu poza cu voi doi sau nu stiu, daca poarta accesorii ii poti lua accesorii, verighete pe care sa le purtati amandoi, un ceas in cazul in care poarta. Daca stii ca isi doreste ceva anume i-ai acel ceva si ii poti atasa si un biletel in care sa scrii diverse lucruri siropoase sau mai putin siropoase.

| Anne_1161 explică:

Pai la ceva personalizat m`am gandit si euthinking
app "biBii07" si eu m`am gandit la verighete si chiar i-am propus sa ne luam. a acceptat da` nu vr sa le platesc eu. ci elwaiting a...si isi doreste ceva. da nah. e in jur d 1mil-2. ieftin.laughing)
deci tot l ceva personalizat ramanbatting eyelashes alte idei plssbatting eyelashes

| ada_3462 a răspuns:

Buna,poti pune in rama cea mai frumoasa poza cu voi doi, iar pe rama pozei poti inscriptiona numele voaste, cu un mesaj frumos.ex mereu impreuna.

| ada_3462 a răspuns:

Daca poarta breloguri ii poti cumpara unul in forma de inima mai micut si in interior sa-ti lipesti poza ta.Alta idee nu mai am.pa

| PuFiȚă a răspuns:

Un ceas