| meli3456 a întrebat:

In copilarie(acum am 14 ani) m-am inteles de minune cu un baiat...si acum nici nu ne mai salutam pe strada.ce pot sa fac sa vorbesc cu el.da-tim idei cum sa incept o conversatie cu el..ai app. mi-a placut de el si el stie asta. dar acum are prietena..cum sa intru in vorba cu el ..ma ajutati? ..Multumiri anticipate :*

3 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Salută-l tu, fii drăguţă cu el, dar nu te băga prea mult în seamă (sigur o să i se suie la cap).
Vezi dacă poţi să te întâlneşti mai des cu el, dar să nu pară că a fost ideea ta.
Dacă chiar vezi că este interesat, atunci merită să discuţi cu el, dar dacă vezi că nu este atras atunci e mai bine să nu îţi baţi capul (oricât de tentant ar fi să mai încerci).
Îţi urez succes!

| adrianadi97 a răspuns:

Ai putea sa-i reamintesti acele vremuri si sa-l inviti la o cafea, un suc, un pranz.Iti urez noroc!

| Mycky'sz_Mycky_1993 a răspuns:

Il poti aborda pe mess, pe facebook... ii reamintesti cat de bine va intelegeati in copilarie si ii poti spune ca tu ai aceleasi sentimente fata de el big grin sa fim serioase. daca iti doresti sa fii cu el, lupta happy succes :*