| lulu98 a întrebat:

In curand fac 14 ani si vreau ceva idei de petreceri! Mama mi-a propus sa-mi fac ziua intr-o pizzerie sau restaurant dar eu vreau ceva mai clasic,mai ales ca prefer sa primesc cadouri normale din partea prietenilor si rudelor(iar atunci cand esti la un restaurant sunt mult mai formali, am facut deja greseala asta).
As vrea o lista cu activitati si ceva idei de meniurihappy
Raspunsul care imi place cel mai mult primeste funda!

3 răspunsuri:
| Superstar112 a răspuns:

La mall la bowling la mcdownalds la kfc acasa in parc picnic etc.

| lulu98 explică (pentru Superstar112):

Nu ma asteptam la asca cevalaughing
Credeam ca sunt destul de serioasa vreau locatia+meniu+activitati, dar daca asta este doar primul raspuns...

| Superstar112 a răspuns (pentru lulu98):

Hey zi merci ca la mall sunt toate astea si la 14 ani ziua de nastere poti sa o faci si in cluburi