| Alexandraaa1999 a întrebat:

In curand o sa fie ziua fratelui meu si isi doreste mult un laptop.Imi puteti da exemple de laptopuri bune bune bune? Si cu pret va roooog sau site.

Funda+vot~:X:X:X

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Cel mai bun laptop http://www.emachines.ro/ec/ro/RO/content/group/notebooks
eu am 1700 RON pe el.Parca :D Nu mai tin minte exact.E cel mai nou si cel mai bun.

7 răspunsuri:
| Alexandraaa1999 explică:

Ba frate mie se imi dati unu nu 7 si p mine nu ma int pretul

| Alexandraaa1999 explică:

Ubexflo imi poti spune si cum se numeste

| UbexFlo a răspuns (pentru Alexandraaa1999):

EMachines, asa se numeste.Se vede si in linkul care ti l-am dat, e si numele site-ului.happy

| Alexandraaa1999 explică:

Ubexflo imi poti spune si cum se numeste?

| Alexandraaa1999 explică:

Scuze nu am vazutbig grin