| anonim_4396 a întrebat:

TPU kiss! In curand se apropie Hallowen-ul. As vrea sa imi dati o idee de costum de Hallowen si practica! Fundita la cel mai bun, practic si original costum! Multumesc! kisskiss

2 răspunsuri:
| alin567 a răspuns:

Daca doresti ceva mai de groaza vampirii sunt cei mai originali dar daca vrei ceva mai putin infricosator iti recomand un costum de zana

| mineadenisa a răspuns:

Pantera roz...te poti imbraca in ros si sa te machezi in roz... daca ai si niste gherute sau sa iti pui unghii false negre si asta e costumul(P.S.: cu asta vei fi originala cu nu cref ca cineva s-a gandit la aceasta costumatie). sper ca ti'am fost de ajutor!