| Simona_8640 a întrebat:

In curand se apropie ziua de nastere a unui coleg( pe care eu il plac f.mult dar el nu stie asta, pentru ca nu am curaj sa-i spun si in plus are si prietena...) si vreau sa ii dau pe mess un mesaj ceva, un fel de felicitare de ziua lui... Ceva ca sa ii arat ca tin la el, si ca e important pentru mine pentru ca i-am retinut data nasterii.Ideea e ca l-am cunoscut in septembrie, de cand a inceput scoala, si ma inteleg f.bine cu el.Deci voi ce ziceti? Sa-i zic doar un simplu" la multi ani" sau sa revin la ideea cu mesajul? E prea penibil? Daca da, dati-mi cateva idei.Ms mult, funda!

Răspuns Câştigător
| ellylovesmilkacupete a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa te interesezi daca tine la prietena lui, pentru ca daca tine la ea ii va pica urat sa vada un mesaj plin de sentimente de la o amica. Si totusi ar trebui sa ii spui un simplu la multi ani pentru ca oricat te-ai chinui tu sa compui un mesaj se poate gandi la idee ca e luat de pe net. Sper ca te-am putut ajuta:*.