| naomy9799 a întrebat:

In curand se apropie ziua de nastere a surorii mele(12 ani). As vrea niste idei in legatura cu ce sa-i sciu in felicitarethinking thinking dar nu de genul "cu ocazia zilei tale de nastere iti urez la multi ani, sanatate, tot ce iti doresti etc." ceva mai interesant. Multumesc anticipat!

FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| Andreea98 a răspuns:

Nici nu ma gandesc cum timpul a trecut asa de repede, iar tu ai crescut. Ieri imi aduc aminte cum ne jucam impreuna, poate ca cadoul pe care l-ai primit de la mine nu este la fel de superb pe cat ti-l imaginai dar sper sa iti placa!
Cu drag sora ta,
Sper ca te-am ajutat cu ceva!

4 răspunsuri:
| naomy9799 explică:

Mersi mult Andreea! >:d< >:d< >:d

| Cindy_9809 a răspuns:

Nu-mi vine niciun text in minte dar poti formula cumva ca s-a deschis a-12-ea petala in trandafirul vietii.si mie mi-a scris cineva asta intr-o felicitare, mi s-a parut dragut

| alutza a răspuns:

Astazi, fiind o zi frumoasa
Si stiind ca-i ziua ta,
In parfumul diminetii
Tin a te felicita.
Astazi, ziua fericirii
Pentru tine a sosit;
Iti doresc in a ta viata
Numai drumul aurit,
Flori frumoase, fericire
Sa rasara-n calea ta,
Iar acum, te rog, primeste
LA MULTI ANI din partea mea.
Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune. Este ziua ta si numai a ta. Azi trebuie sa crezi in visele tale!
LA MULTI ANI!

| alutza a răspuns:

Astazi, fiind o zi frumoasa
Si stiind ca-i ziua ta,
In parfumul diminetii
Tin a te felicita.
Astazi, ziua fericirii
Pentru tine a sosit;
Iti doresc in a ta viata
Numai drumul aurit,
Flori frumoase, fericire
Sa rasara-n calea ta,
Iar acum, te rog, primeste
LA MULTI ANI din partea mea.