| Silyca a întrebat:

In fiecare an de mos craciun, la noi in clasa se trage la sorti si facem cadouri unu la altul.Eu am tras o fata de care imi place.Problema e ca nu stiu ce cadou sa-i fac.Nu avem voie sa cumparam cadoul regula pusa de diriginte.Trebuie sa facem un cadou manual dar avem voie sa cumparam obiectele pentru a face cadoul.Nu am nici o idee sper sa ma puteti ajuta.Multumesc!

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Confectioneaza-i tu o bratara sau niste cercei. Materiale se gasesc si pe internet. Sunt sigura ca va fi un cadou apreciat.

| Bianx a răspuns:

Salut! Pai incearca sa-i faci un parfum ca e simplu, sau sa-i dai un jurnal, acesta pe coperta avand o poza cu amandoua, sau ceea ce-i da oricine oricarei fete: o bratara a prieteniei.(p.s. daca faci bratara, uite-te si tu pe youtube la una cat mai frumoasa, iar de parfum, uite aici un site unde gasesti cateva usor de facut: http://www.witchclub.ro/page.php? Parfumuri-Witch a si apropo: ingredientele pentru parfum le gasesti in orice magazin:D ) Mult noroc. Funda?