| anonim_4396 a întrebat:

De Craciun clasa mea face cadouri intre ei...imi puteti da o idee de un cadou? Ce as putea cumpara?

Răspuns Câştigător
| Fluture a răspuns:

Poi...
unei prietene, sau unor prietene le poti da ceva simbolichappy
Vre'o bratara personalizata, un pandantiv...chestii din asteawinking
Unei persoane mai in varsta la care ti... ii poti oferi o rama de fotografie, sa inrameze o poza cu voi.
Persoanei iubite...tot asa, o rama, sau un ursulet care canta "I love you, babyy:Xlaughing... iar parintilor.cumpara'le ce si'ar dori ei, thinking

5 răspunsuri:
| Andreea_2177 a răspuns:

Anna, eu zic sa ii faci un cadou mai deosebit colegei/colegului. Doar o data pe an e Craciunul nu? :D Uite, poti sa incerci aici, http://www.cutiuta-muzicala.ro au niste cadouri chiar frumoase. Succes, sa ne zici si noua ce i-ai luat :D

| wtfnoob a răspuns:

O carte, o jucarie de plus, dulciuri... Ai de unde alege happy

| anonul a răspuns:

Prezervative winking

| BlueBolty10 a răspuns:

O jucarie de plus, dulciuri, orice cu tema iarna. Sper ca te ajuta.

| Dorutzu_2552 a răspuns:

O inimioara cu cristale swarovski. cu un buget sub 50RON poti gasi lucruri foarte dragute.

http://www.luxurygifts.ro/produs/944/inimioara-cu-swarovski-trade/