| Vampire11 a întrebat:

in Italia se vand tigari minorilor?

Răspuns Câştigător
| paulpaul25 a răspuns:

In 80% din cazuri da. Probabil cei ce zic ca nu, n-au nicio treaba cu ce se intampla de fapt si inca mai cred ca occidentul e asa de "nemtesc" incat resepecta toate standardele. Realitatea e alta!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Peste tot se vand tigari la minori pentru bani se face aproape orice, e un gras care ofera cate 600€ la femei pentru sex si multe zic ca au gagic dar pentru bani il inseala la fel si cu tigarile.

| PedoBarbie a răspuns:

Nu se vând, legal e interzis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-e ilegal.

| RiRikk a răspuns:

Nu! Acolo ei stiu ce inseamna sa respecti reguli. Acolo legea e lege si daca iti dau tigari si sunt prinsi, intra la puscarie ani multi. Acolo politia isi face treaba happy

| Ilisaysmeow a răspuns:

Numai in Romania vezi minimarketuri cu semne pe care scrie "nu vindem minorilor" si daca te duci sa ceri iti dau. Italia este o tara civilizata, deci nu ai nici o sansa sa iti cumperi un pachet de tigari daca esti mniorwinking

| Chrischan a răspuns:

NUlaughing nu e Romania acolo