| Kurugol a întrebat:

M-am mutat in Iasi acum cateva zile si as vrea sa stiu cateva chioscuri/magazine care vand tigari minorilor (am 16 ani si nu tineti morala ca nu e bine sa fumez ca nu merge)

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Niciun chiosc nu vinde tigari minorilor. Fumeaza, cancerul la plamani este in floare.

| sierra1 a răspuns:

Zero legal dar in fapt toate!

"am 16 ani si nu tineti morala ca nu e bine sa fumez ca nu merge"
- da' fumează mami până-ți sar capacele, doar in plămânii tăi fumezi

| Pax3roner a răspuns:

Cu banii care îi dai pe țigări mai bine îți ți banii și îți faci carnet de condus. Dumnezeu să te ajute.