| anonim_4396 a întrebat:

In ultimul timp m-am apucat de alergat... am participat la cateva crosuri si ma gandeam sa ma apuc de atletism. Se mai poate?! Eu acum am 18 ani jumate. Am mai facut sport de performanta insa nu atletism. Pot sa fac performanta?! Voi ce parere aveti?! Multumesc frumos: -*

Scuze pentru categorie: )

1 răspuns:
| george_3250 a răspuns:

Esti cam mare, nu vreau sa te descurajez dar stiu ca acest sport trebuie sa il incepi de la o varsta frageda daca vrei sa faci performanta, oricum du-te si intreaba-l pe antrenor